SANJET JEOTERMAL ISITMA TERMAL TURİZM SERACILIK SAN. TİC. A. Ş.

SANJET ŞİRKET PROFİLİ

SANJET Sandıklı Jeotermal Isıtma Termal Turizm Seracılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Afyonkarahisar iline bağlı Sandıklı ilçesindedir.

1994 yılında faaliyete başlamış olup faaliyet alanı Jeotermal Enerji'den faydalanılarak Sandıklı'da mesken, işyeri, resmi daireler, turizm tesisleri ve seraların ısıtılmasını sağlayan ayrıca Belediyemize ait Hüdai Kaplıcalarında bulunan umumi banyolar, apart daireler ve otellerin havuzlarına termal su verilmektedir. SANJET Sandıklı Jeotermal Isıtma Termal Turizm Seracılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ilçemizde bulunan ve Belediyemiz Bünyesinde hizmet veren bir kuruluştur.

SANJET A.Ş'NİN İŞLEYİŞ SİSTEMİ

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızdan ve açılmış olan diğer kuyularımızdan sıcak su rezervlerinin Sandıklı Merkezde bulunan ısı merkezlerimizdeki eşanjör sistemi'ne suyun basılıp normal şebeke suyunun ısıtılarak sıcak su hattına sevki ile binaların ısıtılmasını sağlamaktadır.

ÇEVRE DOSTU

Jeotermal enerji sayesinde fosil yakıtların az kullanılmasından dolayı, diğer şehirlere nispeten kış aylarında hava kirliliği daha az olmaktadır.

SANJET Jeotermal Isıtma Termal Turizm Seracılık San. Tic. A. Ş.
Sandıklı, 1994-2017

Bizimle İletişime Geçin

Ece Mahallesi Yeni iş Merkezi Kat: 1 No: 107 Sandıklı/AFYONKARAHİSAR
0272 512 9891
0272 512 9898 | Arıza

GALERİ